Дошка для прасування NANO 38 * 140 см (15028)

- Нет в наличии
- Код: 15028
2 398 ₴
+380 (97) 837-40-49
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування суцільнометалева з перфорацією NANO 38 * 140 см
Характеристики:
- Габаритні розміри: 140см * 38см
- Матеріал стільниці: метал
- Тип стільниці: суцільнометалева з перфорацією
- Зручна підставка для праски
- Висота дошки: 78-98 см
- Чохол з антипригарним покриттям
- Вага: 5,85 кг.
- Силіконові вставки на підставці для праски
- Країна виробник: Туреччина.
Прасувальна дошка суцільнометалева з перфорацією NANO 38 * 140 см ідеальна помічниця для повсякденної прасування. Проста у використанні, функціональна і бездоганна.
Купити Дошка для прасування суцільнометалева з перфорацією NANO 38 * 140 см Ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами, вказаними вгорі сайту або оформивши замовлення через кошик, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вариант установки | Напольный |
| Максимальная высота рабочей поверхности | 98 см |
| Материал чехла | Хлопок |
| Минимальная высота рабочей поверхности | 78 см |
| Основа рабочей поверхности | Цельный металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гладильная доска |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 5.85 кг |
| Комплектация | |
| Подставка под утюг | Есть |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 122 x 38 x 90 см. |
| Размеры в сложенном виде | 38 x 7x 152,5 см |
| Размеры рабочей поверхности | 122 x 38 см. |
- Цена: 2 398 ₴
- Способ упаковки: Стрейч пленка.




