Продавець «ДОМАСС» — стійки для одягу, товари для дому та відпочинку! розвиває свій бізнес на Prom.ua 16 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2642 відгуків
Віскозна, Київ, Україна
+380 (97) 837-40-49
+380 (95) 447-24-52
«ДОМАСС»—товари для дома та відпочинку

Як вибрати сушку для білизни

Як вибрати сушку для білизни

Для початку необхідно визначитися з місцем, яке ви збираєтеся виділити для сушарки, це може бути кімната, ванна, балкон, стіна, стеля або будь-яке інше місце в будинку або саду, виходячи з цього потрібно вибирати тип сушарки.

Якщо ви плануєте розміщувати сушарку на підлозі, то, природно, слід звернути увагу на підлогову конструкцію, практично всі вони можуть складатися для економії місця між застосуваннями, а після бути прибрані на зберігання в шафу або комору. На ній можна сушити все що завгодно, від маленьких речей до найбільших, таких як простирадла або штори. Якщо місця на підлозі не так багато а підлогову сушарку все ж хочеться, можна розглянути вертикальну конструкцію підлогової сушарки, при великому обсязі належного білизни вона займає менше місця. Ще один її плюс в тому, що вона добре підійде для розміщення в душовій кабіні, якщо вона звичайно є. При виборі підлогової сушарки звертайте увагу на ніжки сушарки, якщо там є коліщатка це істотно полегшить процес її пересування з одного місця на інше, а так само захисти підлогу від подряпин. З мінусів підлогових сушарок слід відзначити те, що для сушіння білизни, приміром, у кімнаті речі повинні бути попередньо добре відтиснуті, інакше з них буде капати вода.

Настінні і стельові сушарки добре підійдуть для розміщення у ванній або на балконі, вони мають досить багато конструкцій як з використанням натягнутої мотузки так і без. Ви можете вибрати будь-який вподобаний тип, але головним критерієм при виборі повинна бути надійність кріплення сушарки до стіни або стелі. Не забувайте, що кожна сушарка розрахована на певну вагу і розвішувати занадто багато білизни не можна, це може призвести до деформації конструкції або ж виходу сушарки з ладу.
Незалежно від типу сушарки звертайте увагу на матеріал з якого вона виготовлена. Дуже часто сушарки виготовляють з алюмінію що істотно знижує їх ціну і вагу, проте має свої недоліки. Міцність алюмінієвої конструкції, а отже термін служби, залишає бажати кращого, а сам матеріал з часом окислюється і чорніє із-за чого на ваших чистих речей можуть залишитися темні плями. Набагато довше і якісніше служать сушарки з нержавійки, вони не на багато важче алюмінієвих але не окислюються і мають на багато більшу міцність, однак зростає і їх ціна, що в деяких випадках є перешкодою для їх покупки. При виборі будьте обережні, деякі виробники до каркасу з нержавійки додають більш дешеві алюмінієві струни про недоліки яких ми говорили вище, тому уточніть у продавця, а краще перевірте матеріал самі, неіржавіюча сталь має характерний металевий блиск який важко сплутати. Якоюсь серединою між алюмінієм і нержавійкою буде сталь, каркаси з цього матеріалу мають високу міцність, а ціна не прагнути до стелі. Однак сталь піддається корозії і вимагає обов'язкового покриття для захисту від вологи. Полімерне порошкове покриття, яким часто покривають каркас сушарки, під впливом вологи і перепадів температур, неминуче супроводжують сушарку в процесі експлуатації, з часом розтріскується і облупляется, в результаті сушарка буде мати непривабливий вигляд а ваші речі будуть чіплятися за краї тріщин що може призвести до утворення затяжок або навіть дірок. Ну і звичайно не варто забувати про різних пластмасах, їх активно використовують у поєднанні з іншими матеріалами так і в якості основного. Звичайно, важко уявити собі більшу сушарку виготовлену цілком з пластмаси, вона просто не витримає вагу вологої білизни, а от у невеликих настінних сушарках вона використовується давно і успішно.

Не забувайте так само оцінити відстань між мотузками або струнами сушарки, якщо воно менше шести сантиметрів, то при сушінні мокрі речі можуть стосуватися один одного і залишати плями, щоб цього не відбувалося відстань повинна бути більше 6 см, в ідеалі 7 – 9, у цьому випадку білизна буде зручно розвішувати, так щоб воно не стосувалося один одного, а повітря зможе вільно циркулювати, що скоротить час сушіння.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам при виборі якісної сушарки для білизни і ви на довго залишитеся задоволені своєю покупкою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner