Стіл Faretto антрацит пластиковий

- Немає в наявності
- Код: Faretto антрацит
1 730 ₴
+380 (97) 837-40-49
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл Faretto пластиковий - прямокутний, розбірної.
- Довжина - 101 см.
- Ширина - 68 см.
- Висота - 72 см.
- Виробництво Італія.
- Матеріал: Поліпропілен.
- Стіл пластиковий, розбірної.
- Колір: антрацит.
- Вага: 6 кг.
Стіл пластиковий «Faretto» - практичне, сучасне, легке, вологостійке виріб.
Купити стіл пластиковий у Київі або закзать доставку по Україні, Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами вказаними вгорі сайту або оформивши замовлення через корзину, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 1 730 ₴




