Відро для сміття з відкидною кришкою "Swing Top" 10L (03984)

- В наявності
- Код: 03984
400 ₴
+380 (97) 837-40-49
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичне відро для сміття на 10 літрів, забезпечує чистоту у Вашому домі. Відро для відходів з кришкою, що коливається. Верхню частину можна зняти, щоб легко замінити сміттєвий пакет і утилізувати сміття. Даний контейнер виготовлений з високоякісного пластику. Конструкція відра для сміття залишає вміст кошика постійно закритим і невидимим.
- Розміри відра для сміття: 24.6 x 20 x 37.3см;
- Обсяг: 10 л;
- Матеріал: пластик.
- Колір: сріблястий, чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 373 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 10 л |
| Тип сміттєвого відра | З поворотною кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 198 мм |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 400 ₴



