Столик для барбекю Keter Unity 105Lкоричневий (17202663)

- В наявності
- Код: 17202663
11 790 ₴
+380 (97) 837-40-49
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для барбекю UNITY 105 L функціональне рішення, що прикрасить сад або терасу. Перевагою є його універсальність. Його можна використовувати як стіл для приготування їжі або як шафу для зберігання різних продуктів. Робоча поверхня стільниці з неіржавкої сталі, є ручка з додатковими вішалками та коліщатками, які дають змогу легко переміщати виріб. У шафі можна зберігати необхідні для приготування продукти.
Характеристики:
- Матеріал: Поліпропілен, нержавіюча сталь.
- Місткість: 105 л.
- Розміри: 82 x 52 x 90 см.
- Розміри упаковки: 84 x 54 x 38,5 см.
- Вага: 15.00 кг.
- Колір: коричневий.
Переваги:
- Стільниця з нержавіючої сталі.
- Зроблено з міцного пластику.
- Каркас не іржавіє і не гниє.
- Додаткові вішалки для рушників.
- Ручка і коліщатка для зручного переміщення.
- Просте складання без інструменту.
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, не вигорає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 520 мм |
- Ціна: 11 790 ₴






