Стійка для одягу CH-4182-C

- Немає в наявності
- Код: CH-4182-C
2 025 ₴
+380 (97) 837-40-49
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка підлогова відрізняється від інших моделей стійок оригінальним дизайном. Виконана стійка в сучасному стилі, виготовлена з міцного металу, завдяки чому має стійку конструкцію. Стійка легко впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення.
Купити стійка підлогова для одягу в Києві або замовити доставку по всій Україні, Ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами вказаними вгорі сайту або оформивши замовлення через кошик, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
Способ упаковки: Меблі доставляють у розібраному та упакованому вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1140 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | хромований метал |
- Ціна: 2 025 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному й упакованому вигляді.

