Стійка вішалка для одягу подвійна

- Немає в наявності
- Код: EDA40511010
1 155 ₴
+380 (97) 837-40-49
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка вішалка для одягу подвійна, пересувна з підставкою для взуття та коробок. Завдяки чотирьом коліщаткам легко переміщати по кімнаті, не витрачаючи особливих зусиль. Розмістити його можна в будь-якій частині житла як у коридорі так і в спальні, ванній та інших приміщеннях.
- Розмір (ширина х глибина х висота): 90 х 44 х 90-160 см;
- Внизу дві сполучні поперечини (під взуття, коробки);
- Матеріал: хромована сталь, пластик;
- Колір: хром, чорний;
- Мах. навантаження: до 15 кг;
- Телескопічний механізм, можливість регулювання: висоти від 90 до 160 см.
Купити стійку для одягу пересувну на колесах Ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами, вказаними вгорі сайту, або оформивши замовлення через кошик, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | метал |
| Призначення | Для одягу |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
- Ціна: 1 155 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка розмір коробки:93*21*7см Товар поставляється в розібраному й упакованому вигляді.


