Вішалка для одягу телескопічна

- Немає в наявності
- Код: DA CH-4511
2 250 ₴
+380 (97) 837-40-49
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка для одягу телескопічна.
Вішалка для одягу стане незамінною і ваші речі будуть завжди в ідеальному стані і на своєму місці. Дві полички з гратами якими оснащена стійка дозволить вам скласти речі які неможливо повісити на тремпеля. Вішалка мобільна, так як оснащена коліщатками, і ви без труднощів зможете її пересувати в зручне для вас місце. Висота біля стійки регулюється від 120 до 170 див.
Купити стійку для одягу в Києві або замовити доставку по Україні, можна зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами вказаними вище або оформити замовлення через Корзину".
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коліщата |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | хромована сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 980 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 5.1 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 120-170 |
- Ціна: 2 250 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка. Меблі доставляються в розібраному й упакованому вигляді.

