Диван садовий 4-місний «Мілан» 2м, металевий лофт з м’якими подушками, текстиль

- В наявності
- Код: Диван Мілан 4
6 110 ₴
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
Сучасний 4-місний садовий диван у стилі лофт - ідеальне рішення для облаштування тераси, балкона, веранди або зони відпочинку в саду. Завдяки міцному металевому каркасу з профільної труби диван витримує щоденне використання та зберігає стабільність навіть при інтенсивному навантаженні.
М’які подушки з якісної меблевої тканини забезпечують комфортний відпочинок, а наповнювач із поролону товщиною 10 см додає зручності під час сидіння. Подушки знімні та кріпляться на липучках, що значно спрощує догляд.
Диван чудово підходить як для домашнього використання (балкон, тераса, сад), так і для комерційних просторів як кафе, ресторанів та готелів (HoReCa).
Характеристики:
- Ширина: 212 см.
- Висота: 80 см.
- Довжина: 80 см.
- Висота сидіння: 45 см.
- Глибина сидіння: 50 см.
- Каркас: метал (профільна труба 60х30х1 мм).
- Основа: металева сітка.
- Матеріал оббивки: меблева тканина.
- Наповнювач: поролон 10 см.
- Розміри пакування ШхДхВ: 70х200х25 см.
- Вага: 26 кг.
Переваги:
- Міцна металева конструкція
- Зручні м’які подушки знімаються, та фіксуються на липучках.
- Постачається розібраним в компактній упаковці, зручний для транспортування.
- У комплект входять усі необхідні елементи кріплення для самостійного складання.
- Підходить для дому, тераси, балкона, кафе.
Диван у стилі лофт гармонійно доповнить сучасний інтер’єр або екстер’єр та створить затишну атмосферу для відпочинку.
Купити диван садовий 4-місний для саду в Києві або замовити доставку по Україні, Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами вказаними вгорі сайту або оформивши замовлення через кошик, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | Диван-лавка |
| Наявність спального місця | Ні |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | кушетка |
| Вид меблів | Диван |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Ні |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Глибина посадкового місця | 50 см |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, М'яке сидіння, Складные |
| Цвет обивки | Сірий |
| Варіант сидіння | М'який |
| Колір каркасу | Чорний |
| Наявність підлокітників | Да |
| Кількість опор | 2 (шт.) |
| Тип опор | Ніжки |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Висота з урахуванням спинки | 80 см |
| Ширина | 212 см |
| Висота | 800.0 |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Матеріал основи | Метал |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 800 |
- Ціна: 6 110 ₴



