Комод - етажерка BS-1011-5 (Onder Mebli) на колесах, метал+пластик, з 5 ящиками, для ванної, салону, офісу

Топ
- Готово до відправки
- Код: DA BS-1011-5
2 115 ₴
+380 (97) 837-40-49
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пересувний комод на п'ять ящика BS-1011-5
Практичний і стильний пересувний комод стане чудовим вибором для зберігання речей у вашому домі, офісі чи майстерні. Компактні розміри та сучасний дизайн дозволяють легко інтегрувати його в будь-який інтер’єр.
- Основні характеристики:
- Розміри (Ш х Г х): 33 x 39 x 97,5 см.
- Розміри ящика (Д х Г х В): 29 х 39 х 13,5 см.
- Вага: 5 кг.
- Каркас: виготовлений зі сталі, покритої хромом, що забезпечує довговічність і стійкість.
- Мобільність: оснащений колесами, що дозволяє легко переміщувати комод у потрібне місце.
- Ящики: висувні, пластикові, білі напівпрозорі.
Переваги:
- Легкий доступ до речей завдяки висувним ящикам.
- Хромований каркас надає естетичного вигляду і забезпечує стійкість.
- Компактний розмір ідеально підходить для невеликих приміщень.
- Зручність у переміщенні завдяки колесам.
Пересувний комод ідеально підходить для зберігання документів, аксесуарів, іграшок, косметики, інструментів чи будь-яких інших речей.
Купити комод пересувний BS-1011-5 Ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами вказаними вгорі сайту або оформивши замовлення через корзину, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ящиками |
| Комплектація коліщатками | 4 |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Регулювання розміру | Немає |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | пластик |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 33 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Висота комода | 97.5 см |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Хром, Пластик |
| Розміри, мм | 330 x 390 x 975 им. |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 330 |
| Глибина етажерки | 390 |
| Висота етажерки | 975 |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Полиці етажерки | пластик |
| Корпус (каркас) етажерки | Метал |
| Фасади етажерки | пластик |
- Ціна: 2 115 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка.






