Крісло Talia коричневе

- В наявності
- Код: TALIA коричневе
1 135 ₴
+380 (97) 837-40-49
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Talia коричневе класичне і елегантне садове крісло.
Чудова якість, атмосферостійкі пластикові меблі дозволяють використовувати їх на літніх майданчиках ресторанів, кафе, приватних будинках, дачах всередині і зовні. Крісла можна ставити одне в одне стопкою. Матеріал стійкий до будь-яких погодних умов і УФ-променів.
- Ширина: 55 см;
- Глибина: 60 см;
- Висота: 91 см;
- Вага 3,7 кг;
- Колір:коричневий ;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Матеріал: поліпропілен.
Розміри упаковки: 55 х 60 х 91 см.
Купити крісло в Києві або замовити доставку по Україні, Ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам за номерами вказаними вгорі сайту або оформивши замовлення через кошик, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 910 мм |
| Вага | 3.35 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
- Ціна: 1 135 ₴

