Стійка вішалка для одягу, з полицями DA CH-4810

- Немає в наявності
- Код: DA CH-4810
5 130 ₴
+380 (97) 837-40-49
- +380 (95) 447-24-52
- +380 (63) 954-20-76
- +380 (44) 360-20-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка для одягу універсальна з додатковими полицями
- Матеріал: пофарбований метал, труба кругла, діаметр 19 і 16 мм;
Переваги:
- Решітчаста полиця для взуття;
- Додаткові полиці для одягу;
- Комплектується коліщатками, що дозволить Вам без особливих зусиль пересувати стійку у відповідне місце;
- Універсальна, так як на стійку не тільки можна вішати одяг, але і складати речі на додаткові полиці.
Купити стійку для одягу універсальну Ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами вказаними вгорі сайту або оформивши замовлення через корзину, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному й упакованому вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Коліщата |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Ключниця | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | хромований метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 91 мм |
| Вага | 9.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Полиці | 5 |
| труба діаметром | 19 мм |
| Висота | 104-180 |
| Колір | Срібло |
| Глибина | 45 |
| Кількість коліщат | 4 |
- Ціна: 5 130 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка. Меблі доставляються в розібраному й упакованому вигляді.

